[ +/- ] [ Τώρα είναι Δευτ Απρ 29, 2024 4:19 pm ]


Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 18 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
 Almera εν δράση... 
Συγγραφέας Μήνυμα
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Μαρ 09, 2009 6:49 pm
Δημοσιεύσεις: 2007
Δημοσίευση Almera εν δράση...
Παρουσιάζω το πρώτο in car πλάνο από το Ν16 5θ almera μου.

http://www.youtube.com/watch?v=FoXaS4s9jyc

_________________
A samurai spectator of rallyes


Κυρ Απρ 05, 2009 1:08 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 9:29 pm
Δημοσιεύσεις: 2720
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
ευχαριστούμε τον Tommi για τα πρώτα in car πλάνα του. Αν και μας έιχε τάξει πάρνηθα ειδαμε κάτι απο γαλάτσι αν δεν κάνω λάθος.

ελπίζουμε να ακολουθήσουν και άλλα in car πλάνα από όλα τα μέλη μας (ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΙΝ CAR PLANA AΠΟ ΦΡΙΞΟ) έτσι ώστε να έχουμε άποψη των αυτοκινήτων τους!

εγω πάντως θα ακολουθήσω ....σύντομα...

_________________
______________
rally car wanted...


Τελευταία επεξεργασία από saxter και Κυρ Απρ 05, 2009 9:18 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά



Κυρ Απρ 05, 2009 3:19 pm
Προφίλ
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Μαρ 09, 2009 6:49 pm
Δημοσιεύσεις: 2007
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
Φίλε saxter λόγω συννεφιάς δεν ήταν δυνατή η ανάβαση Πάρνηθας. Πιστεύω το επόμενο να τα καταφέρω.

_________________
A samurai spectator of rallyes


Κυρ Απρ 05, 2009 6:41 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 11:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
έλα tommi αγωνιάρη.... κοπανάει αρκετά το τουτούνι σου ..... περιμένω "αγωνιστική βόλτα"(ενδεχόμενως να κάνουμε και εξόρμιση στα τριγύρω βούνα της Αθήνας)....

πες μου ότι το τράβηξες με το N series....;;;;

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Κυρ Απρ 05, 2009 10:09 pm
Προφίλ
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Μαρ 09, 2009 6:49 pm
Δημοσιεύσεις: 2007
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
Eννοείται φίλε gregwrc. Nseries και βάση όλα τα λεφτά. Και βόλτα όποτε θες, αλλα΄μην περιμένεις αγωνιστική αφού ξέρεις δεν το κατέχω. Όσο μπορώ θα προσπαθήσω να σε ικανοποιήσω.

_________________
A samurai spectator of rallyes


Δευτ Απρ 06, 2009 2:09 pm
Προφίλ
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2009 7:04 pm
Δημοσιεύσεις: 1469
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
μπραβο τουφα να και χρονια εχουμε να σε καμαρωσουμε σε κατι αναλογο απο εποχες mikra K11 ελπιζω σε συνεχεια των καλων εμφανισεων.

_________________
Blue Oval Power

Juha Kankkunen - Rally Finland 1998


Δευτ Απρ 06, 2009 2:57 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 11:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
Tommi έγραψε:
Eννοείται φίλε gregwrc. Nseries και βάση όλα τα λεφτά. Και βόλτα όποτε θες, αλλα΄μην περιμένεις αγωνιστική αφού ξέρεις δεν το κατέχω. Όσο μπορώ θα προσπαθήσω να σε ικανοποιήσω.


tommi κανείς δεν γεννιέται αλλά γίνεται .... προσπαθήσε όπου σε παίρνει να βρεις τα όρια του αυτοκινήτου σου... αυτό είναι... τίποτα άλλο....

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Δευτ Απρ 06, 2009 4:19 pm
Προφίλ
_
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 2:56 pm
Δημοσιεύσεις: 525
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
Άλλο όμως να σε βοηθάει το αμάξι (βλ. st ) και να στρίβει καλά και επίσης να έχεις και esp γιατί κακά τα λόγια σε δημόσιο δρόμο χρειάζεται....Μιλάμε πάντα για esp που να επεμβαίνει εκεί που πρέπει...

Στο αμάξι Τοmmi βάλε καμιά εξατμισούλα να δεις διαφορά ;)

_________________
Understand procedure, understand war. Understand rules, regulations. I don't understand sorry


Δευτ Απρ 06, 2009 7:03 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 11:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
enigma έγραψε:
Άλλο όμως να σε βοηθάει το αμάξι (βλ. st ) και να στρίβει καλά και επίσης να έχεις και esp γιατί κακά τα λόγια σε δημόσιο δρόμο χρειάζεται....Μιλάμε πάντα για esp που να επεμβαίνει εκεί που πρέπει...

Στο αμάξι Τοmmi βάλε καμιά εξατμισούλα να δεις διαφορά ;)


πέστα χρισόστομε ... το esp είναι απαραίτητο σε ένα αμάξι άρκει να υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης...

απλά όταν πας να στρίψεις πρέπει να το κάνει για την ευχαριστη σου έχοντας στο μυαλό σου ότι δεν έχεις να αποδείξεις σε κανένα τίποτα....

το fiesta st έχω ακούσει ότι έχει esp το οποίο επεμβαίνει έκει που πρέπει δηλαδή όταν το αυτοκίνητο γλυσταρει ελεγχόμενα δεν επεμβαίνει και ενεργοποιείται μόνο όταν το αυτοκίνητα παρεκλέινει ακαραία απο την πορεία του.

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Δευτ Απρ 06, 2009 7:52 pm
Προφίλ
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2009 7:04 pm
Δημοσιεύσεις: 1469
Δημοσίευση Re: Almera εν δράση...
Κυριοι στις μέρες μας δεν είναι και παρα πολλά τα αυτοκίνητα που έχουν προοδευτική λειτουργία του ESP, συνήθως επεμβένουν συνεχώς μην αφήνοντας κάποιον να αναπτήξει τις οδηγικές του ικανότητες,αλλά και να περιπλανηθεί στον μαγηκό κόσμο της
οδήγησης,αλλα θα μου πείτε οτι ολα αυτά είναι λεπτομέριες προέχει η ασφάλεια μας (καταραμένο marketing) εγω παντος διαφωνώ
θεωρώ το αμάξι ανδρικό παιχνίδι ακόμα και ας εχουν φλωρέψει ολα τα αυτοκίνητα μέχρι και τα porsche,όταν κάνω έστω και την μισή πάντα που ξέρω να κάνω αλλά και το σώσημο απο μία αποσταθεροποιιση του πίσω άξονα θα ξέρω οτι το έκανα εγώ και όχι ο ηλεκτρονικός μου άγγελος(μάλλον διάολος).Το ESP κύριοι είναι για αυτούς που είναι ανίδεοι απο οδήγση και που σε μια δήσκολη στιγμή κάνουν μόνο την προσευχή τους και τίποτα άλλο για εμάς τους αγνούς φίλους των motorsport δεν αρμοζουν τετοιες κουβέντες

_________________
Blue Oval Power

Juha Kankkunen - Rally Finland 1998


Τρί Απρ 07, 2009 9:57 am
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 18 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο


 Μέλη σε σύνδεση 

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.

Copyright www.motorsport-fanatics.gr.

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com Portal XL 5.0 ~ Premod 0.2 phpBB SEO