[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ Απρ 18, 2024 5:07 am ]


Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 41 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 14th Historic Acropolis Rally 2015 
Συγγραφέας Μήνυμα
_

Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2010 5:43 pm
Δημοσιεύσεις: 228
Δημοσίευση Re: 14th Historic Acropolis Rally 2015
saxter έγραψε:
tolis έγραψε:
@Pyrgiotis:
Για ποιους χτυπάει η καμπάνα και τι δεν κάναμε σωστά; Κουβέντα κάνουμε, ώστε να βελτιωθούμε σε περιπτωση που μας δοθεί ο αγώνας και τη νέα χρονιά. Ήδη έγινε απολογισμός της διοργάνωσης και τα λάθη που αντιληφθήκαμε, σημειώθηκαν.



Φίλε Τολη επειδή όντως ο κουκος είσαι εσύ στην όλη υπόθεση, ίσως και αδίκως να φτάνουν κάποιες παρατηρήσεις/γκρινιες σε σενα.
Για να ειμαι μιο ακριβοδικαιος οι γκρίνιες δεν φτάνουν σε σένα απλά εσυ έχεις την ευθιξία και την όρεξη να τις αρπάξεις.

Μια δικη μου παρατηρηση την οποια θα ηθελα να την θεσεις σε αυτους που μπορουν να βοηθησουν ειναι η εξης, ότι δεν υπήρχαν οδηγίες για προσβάσεις σε καποιες απο τις ειδικές. Ναι μεν εγω ειμαι Αθηναιος και ηξερα ότι υπάρχει η ειδικη Πεντέλη αλλά πιστεψε με δεν ηξερα που και πως να παω.

Λόγω υποχρεωσεων δεν ειχα την ευχερια να ψαξω μονος μου και να κανουμε αναγνωρισεις όπως εχουμε κανει σε τοσα αλλα ακροπολις και μπορω να πω οτι αν και ηταν η μονη ειδικη που μπορουσα να παρακολουθησω λόγω δουλειας, τελικα δεν το τολμησα διοτι δεν ηξερα απο που περναει.

Επισης κατι ακομα, περνουσα εξω από το ΟΑΚΑ γυρνωντας απο την δουλεια και αντι ο δρομος να σφιζει απο σημαιες και αφισες, δεν ειδα το παραμικρο που να μου δηλωνει οτι μεσα εκει ηταν το s.p. του ιστορικου Ακρόπολις.

Σε ξερουμε απο τοτε που φορουσες κοντα παντελονακια και ετρεχες πανω στα βουνα οπότε μπορουμε να σου πουμε και τις παρατηρησεις μας.

φιλικα saxterie


Έχεις δικιο σε όλα! Θα τα μεταφέρω. Εγώ κατάλαβα πως προσβάσεις δώσαμε σε όποιες ειδικές υπήρχαν (με εξαιρεση τον Αγιο Μερκουριο). Τώρα, ίσως το Road Book που αναρτήθηκε στο σάιτ να βοηθούσε την όλη κατάσταση. Για το Service Park και το θέμα των αφισών, ναι τους το είπα. Έπρεπε να διαφημιστεί περισσότερο ο αγώνας τόσο μέσα στην Αθήνα, όσο και στους Δήμους από όπου περνούσε. Το καλό είναι ότι έγινε meeting την Τρίτη, όπου όλα αυτά ειπώθηκαν, ώστε αν γίνει ο αγώνας του χρόνου από το ΑΣΜΑ, να υπάρξουν αρκετές βελτιώσεις.


Σάβ Ιουν 06, 2015 11:48 am
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 41 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 Συναφή θέματα 
ERC Barum Czech Rally Zlín 2015
Δ. Συζήτηση: Αγώνες
Συγγραφέας: Nikos
Απαντήσεις: 27
Foto απο rally acropolis
Δ. Συζήτηση: Αγώνες
Συγγραφέας: saxter
Απαντήσεις: 11
Rally Sweden 2012
Δ. Συζήτηση: Αγώνες
Συγγραφέας: GregWrc
Απαντήσεις: 79
ERC Cyprus Rally 2018
Δ. Συζήτηση: Αγώνες
Συγγραφέας: Nikos
Απαντήσεις: 12
ERC Acropolis Rally 2018
Δ. Συζήτηση: Αγώνες
Συγγραφέας: Pyrgiotis
Απαντήσεις: 59
Κορυφή


 Μέλη σε σύνδεση 

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.

Copyright www.motorsport-fanatics.gr.

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com Portal XL 5.0 ~ Premod 0.2 phpBB SEO