[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 2:44 pm ]


Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 15 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας-3ος Αγώνας: Μέγαρα 
Συγγραφέας Μήνυμα
_

Εγγραφή: Δευτ Μάιος 30, 2011 1:21 pm
Δημοσιεύσεις: 101
Δημοσίευση Re: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας-3ος Αγώνας: Μέγαρα
πολυ ωραια ανταποκριση.συγχαρητηρια σε ολους!περιμενουμε το βιντεο!!!!


Τρί Ιουν 28, 2011 3:55 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 10:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας-3ος Αγώνας: Μέγαρα
και ένα βιντεο by MF έτσι για την ιστορία


_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Τετ Ιουν 29, 2011 7:50 am
Προφίλ
_
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Δεκ 01, 2009 3:26 pm
Δημοσιεύσεις: 81
Δημοσίευση Re: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας-3ος Αγώνας: Μέγαρα
GregWrc έγραψε:
Στα ιστορικά με περισσότερα αυτοκίνητα είχαμε μάχες στις αντίστοιχες κλάσεις ... Ο Μάριος Σταφυλοπάτης με το καθαρόαιμο αγωνιστικό Porcshe 911 RSR πήρε την νίκη. Ο Ανδρέας Καροτσιέρης οδήγησε την Porcshe του πραγματικά στο όριο τερματίζοντας δεύτερος με πολύ μικρή διαφορά απο τον πρώτο, επίδοση ή οποία είναι πολύ καλή αν αναλογιστεί κανείς την δυναμικότητα των δυο "παπιών". Σε δυο-τρία σημεία ο Καροτσιέρης εκμεταλλευόμενος τα τουμπλαρίσματα έκανε και επιθέσεις ώστε να περάσει στην πρωτοπορία. Να σημειώσουμε επίσης πως στην Κ1 μετά την εκκίνηση ο Doberman είχε τετ α κε με αποτέλεσμα να συγκουστεί ελαφρά με το FORD GT40 του Εδιπίδη και έτσι οι δυο τους να μείνουν πολύ πίσω.

ΥΓ ADK εξαιρετική οδήγηση ... εύγε ... ακόμα έχω την εικόνα στο μυαλό μου απο τα δοκιμαστικά στην οποία ήρθες δίπλα μου κατακόκκινος απο την υπερπροσπάθεια .... αυτά μένουν .... Keep trying & racing !!!!



Σ' ευχαριστώ Greg μου για τα (πάντα) καλά σου λόγια! Σου(σας) υπόσχομαι ότι μόλις βρω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα κατάλληλα λάστιχα, το σωστό στήσιμο της ανάρτησης και τη σωστή γεωμετρία ώστε να πάψει να ... χορεύει σάμπα το παπί ... θα απολαύσουμε νίκες, έστω και παλεύοντας ... με τα θηρία!


Πέμ Ιουν 30, 2011 9:00 am
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 10:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας-3ος Αγώνας: Μέγαρα
ADK έγραψε:
GregWrc έγραψε:
Στα ιστορικά με περισσότερα αυτοκίνητα είχαμε μάχες στις αντίστοιχες κλάσεις ... Ο Μάριος Σταφυλοπάτης με το καθαρόαιμο αγωνιστικό Porcshe 911 RSR πήρε την νίκη. Ο Ανδρέας Καροτσιέρης οδήγησε την Porcshe του πραγματικά στο όριο τερματίζοντας δεύτερος με πολύ μικρή διαφορά απο τον πρώτο, επίδοση ή οποία είναι πολύ καλή αν αναλογιστεί κανείς την δυναμικότητα των δυο "παπιών". Σε δυο-τρία σημεία ο Καροτσιέρης εκμεταλλευόμενος τα τουμπλαρίσματα έκανε και επιθέσεις ώστε να περάσει στην πρωτοπορία. Να σημειώσουμε επίσης πως στην Κ1 μετά την εκκίνηση ο Doberman είχε τετ α κε με αποτέλεσμα να συγκουστεί ελαφρά με το FORD GT40 του Εδιπίδη και έτσι οι δυο τους να μείνουν πολύ πίσω.

ΥΓ ADK εξαιρετική οδήγηση ... εύγε ... ακόμα έχω την εικόνα στο μυαλό μου απο τα δοκιμαστικά στην οποία ήρθες δίπλα μου κατακόκκινος απο την υπερπροσπάθεια .... αυτά μένουν .... Keep trying & racing !!!!



Σ' ευχαριστώ Greg μου για τα (πάντα) καλά σου λόγια! Σου(σας) υπόσχομαι ότι μόλις βρω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα κατάλληλα λάστιχα, το σωστό στήσιμο της ανάρτησης και τη σωστή γεωμετρία ώστε να πάψει να ... χορεύει σάμπα το παπί ... θα απολαύσουμε νίκες, έστω και παλεύοντας ... με τα θηρία!


αναμένουμε ADK .... είναι απο τις λίγες φόρες που έχω δει τόσο μικρή διαφορά των αυτοκινήτων του Σταφυλοπάτη (gt40 , rsr ) σε αγώνα ταχύτητας.....

ΥΓ ρίξε λίγο παραπάνω τροφή στο παπί ώστε να "πετάει" πιο γρήγορα....ότι βλεπουμε λέμε αντικειμενικότατα.... ;)

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Πέμ Ιουν 30, 2011 11:38 am
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 10:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας-3ος Αγώνας: Μέγαρα

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Δευτ Ιούλ 04, 2011 11:41 pm
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 15 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 Συναφή θέματα 
Αχαϊκό Πρωτάθλημα Drift
Δ. Συζήτηση: Άλλοι Αγώνες
Συγγραφέας: enigma
Απαντήσεις: 7
ΕΝΙΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ PEUGEOT 206+ TO 2010?
Δ. Συζήτηση: Νέα / Ειδήσεις
Συγγραφέας: Proedros
Απαντήσεις: 1
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας --- Μεγαρα 29-30 / 10 / 2011
Δ. Συζήτηση: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας
Συγγραφέας: GregWrc
Απαντήσεις: 10
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας --- Τρίπολη 12-13/03/2011
Δ. Συζήτηση: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας
Συγγραφέας: GregWrc
Απαντήσεις: 53
Π.Π. Ταχύτητας, 3ος γύρος: Μεγαρα
Δ. Συζήτηση: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας
Συγγραφέας: GregWrc
Απαντήσεις: 0
Κορυφή


 Μέλη σε σύνδεση 

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.

Copyright www.motorsport-fanatics.gr.

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com Portal XL 5.0 ~ Premod 0.2 phpBB SEO