[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ Απρ 18, 2024 3:04 am ]


Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 11 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
 Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09 
Συγγραφέας Μήνυμα
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 9:29 pm
Δημοσιεύσεις: 2720
Δημοσίευση Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
Χθες κατα τις 00:00 τελείωσε η χριστουγεννιατικη εκδήλωση μας! Σκοπος της συναντησης ηταν η αναδειξη του "M.F.Driver Of The Year '09" . Συνοπτικά έχουμε:

M.F.Driver Of The Year '09 > > > > > > Mk1_Stelios :headbang :headbang :headbang
Εικόνα

Απολυτος χρόνος ημέρας(νύχτας) > > > > > > junior_kaloburn με 32.91

Πιο αναλυτικα τώρα:
Οι συμμετοχές ήταν ανω των αναμενόμενων και οι αγωνιζόμενοι απο την αρχή έδειχναν οτι θα ματώσουν για την πρωτια!
Παρολο την παγωνια, περι τους 10 βαθμους, μετά απο τα πρώτα δοκιμαστικά είχαμε ανεβάσει όλοι θερμοκρασία και καθόμασταν εξω για σχολιασμό,κουτσομπολιο και παρακολουθηση των υπολοιπων!

Οι επισημες κατηγορίες 3 . Sport, Motorsport και Open (αναλογω με τα κιλά των αγωνιζομένων)
Εκτακτη κατηγορια "Βαπτισμα Πυρος" για τις 3 κυριες οπου πρωτη φορα θα ξεδιπλωναν τα ταλέντα τους και στις πιστες!
Εικόναεδω οι 2 απο τις κυρίες με την Δέσποινα να τα "σκαει" στην κουμπαρα Helen.

Στις αρχες ελευθερα αναγνωριστικα περασματα με σκοπο τους κατατακτηριους χρόνους!
ΕικόναΗ κατηγορία Sport ετοιμη για μάχες...
Μετά ακολουθησαν οι μάχες.... Όπου ειχαμε τα πάντα!!! Driftarismata, προσπερασματα,καταριψεις χρονων και ρεκορ, εξοδους, καρτ στον αερα, στενες επαφες τριτου τοιχου-ελαστικου, παρολιγον τραυματισμοί, ενστασεις αγωνιζομενων,παραπονα για υπερκυβισμενα καρτ,παραπονα για σαμποταζ σε αλλα καρτ και ατελειωτη κ@υλ@ για ταχυτητα :crazyyyy :crazyyyy :crazyyyy

Στα Highlights βάζω
1. Την θεαματικη μου προσκρουση με όλο μου το καρτ πάνω στον όμο του ΜΚ1_Steliou!Αυτος αποδειχθηκε πολυ σκληρος για να πεθανει και συνεχισε τον αγωνα!
2. Την θεαματικη εξοδο του Kaloburn οπου με τα ολα του πηγαινε να στριψει σε αριστερο πεταλο με αποτελεσμα να μην στριψει φυσικα καθολου και απλα να καρφωθει καπου εκτος πιστας.
3. Τον Junior Kaloburn οπου απεδειξε για ακομα μια φορα οτι το πιτσιρικι εχει ταλεντο :headbang :headbang
4. Την πολυ πολυ ευχαριστη ατμοσφαιρα που ειχαμε όλο το βραδυ! :applause :applause :applause
ΕικόναΚυρίες και κύριοι σας ευχαριστούμε για την όμορφη βραδυα

Υ.Γ.1 Θα ακολουθησει πλουσιο φωτογραφικο-video υλικο και κουτσομπολιά αργοτερα....(εχω γηπεδο τωρα)
Υ.Γ.2 Το Νο 27 οπου οδηγησα ήταν το μακραν χειροτερο απο ολα και κάνω και εγω με την σειρα μου ένσταση :down :down :down

_________________
______________
rally car wanted...


Σάβ Δεκ 19, 2009 7:01 pm
Προφίλ
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Μαρ 09, 2009 6:49 pm
Δημοσιεύσεις: 2007
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
saxter έγραψε:
M.F.Driver Of The Year '09 > > > > > > Mk1_Stelios

Συγχαρητήρια και από εμένα στον Στέλιο.

saxter έγραψε:
Απολυτος χρόνος ημέρας(νύχτας) > > > > > > junior_kaloburn με 32.91

Μπράβο ξα με τα χοροπηδητά σου:!:

saxter έγραψε:
Την πολυ πολυ ευχαριστη ατμοσφαιρα που ειχαμε όλο το βραδυ! :applause :applause :applause

Πραγματικά ήταν τέλεια :!: :!: :!:

saxter έγραψε:
Το Νο 27 οπου οδηγησα ήταν το μακραν χειροτερο απο ολα και κάνω και εγω με την σειρα μου ένσταση

Είπαμε όχι ενστάσεις.

_________________
A samurai spectator of rallyes


Σάβ Δεκ 19, 2009 7:23 pm
Προφίλ
_
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2009 10:11 pm
Δημοσιεύσεις: 148
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
Περα απ τα καρτακια και τους αριθμους των "σκαρτων" ... και τους χρονους περασαμε καλα κ αυτο μετραει.

Προτειναμε οι "ευθειακιδες" και συνεχεια στην βραδια αλλα δεν εκατσε δυστυχως.. αλλη φορα.

Καποια στιγμη πρεπει να γινει κ μια βολτα-αναβαση με τα χρεμπια μας να γουσταρουμε.. στυλ tfrc. για κανονιστε...


Κυρ Δεκ 20, 2009 9:35 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 9:29 pm
Δημοσιεύσεις: 2720
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
powerslave έγραψε:
Προτειναμε οι "ευθειακιδες" και συνεχεια στην βραδια αλλα δεν εκατσε δυστυχως.. αλλη φορα.


αφου δεν ειμασταν ετοιμοπολεμοι! πολλοι ειχαμε ερθει μαζι με αλλους! Αλλωστε ειχαμε παρει αρκετη δοση αδρεναλινης για ενα βραδυ! παντως ειναι μεσα στα πλανα!!!

powerslave έγραψε:
Καποια στιγμη πρεπει να γινει κ μια βολτα-αναβαση με τα χρεμπια μας να γουσταρουμε.. στυλ tfrc. για κανονιστε...


αναζητουμε την καλη διαδρομη που θα κανει την διαφορα!δεχομεθα και προτασεις στα αντιστοιχα θεματα!

_________________
______________
rally car wanted...


Κυρ Δεκ 20, 2009 11:42 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 9:29 pm
Δημοσιεύσεις: 2720
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
Κάποιες φώτο απο την βραδυά...

Εικόναgreg με Junior_Kaloburn

ΕικόναKaloburn απλα ασχολιαστος!

ΕικόναΤα καντρονια της κατηγοριας Sport

ΕικόναProedros και Toufas ετοιμοι για την κατηγορια Open

ΕικόναO Proedros με τα παρανομα καυσιμα του!Γιοματαρι σου λεω φιλε μου..

ΕικόναReady set go για την κατηγορια Motosport

ΕικόναToufas...ολα τα λεφτα η φωτο αυτη

Εικόναsaxter για κατι διαμαρτυρεται!

_________________
______________
rally car wanted...


Δευτ Δεκ 21, 2009 12:49 am
Προφίλ
__
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2009 7:04 pm
Δημοσιεύσεις: 1469
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
Ολα καλα την Παρασκευη ωραια βραδια και μια πρωτη διαπροσωπικη επαφη αρκετων μελων που δεν ειχαν συναντηθει ποτε ξανα,γιατι αυτο ειναι πανω απο ολα το μεγαλητερο κερδος της βραδιας για εμενα,κυριες και κυριοι θα χαρουμε παρα πολυ απο την νεα αγωνιστικη χρονια να σας βλεπουμε και στους αγωνες γιατι εκει η παρουσια μας ειναι μετρημενη στα δαχτυλα του ενος χεριου με την συμμετοχη μονο τον γνωστων αγνωστων.
ΥΓ1.Για το γευμα που ακολουθησαι στην εξοχικη-οικογενιακη καντινα του ΜΙΤΣΟΥ δεν μιλησε κανεις .ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΜΑ.
ΥΓ2.Πονταρω παρα πολλα στις κατα μετωπο συναντησεις μας γιατι αυτες εχουν συμασια και οχι τα χοζοκουτια, δεν θελω να με αναγκασετε να σας αποκαλω master των πληκτρολογιων(ορος ακρος υποτιμητικος για εμενα).

_________________
Blue Oval Power

Juha Kankkunen - Rally Finland 1998


Δευτ Δεκ 21, 2009 9:41 am
Προφίλ
_
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 19, 2009 4:13 pm
Δημοσιεύσεις: 64
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την ευκαιρία που μου δώσατε να διαπιστώσω οτι τελικά το καρτ μου αρέσει τρελά και αναρωτήθηκα γιατί τόσα χρόνια δεν έκανα ποτέ...! Περιμένω τον επόμενο αγώνα!
Τι να πω...
Φταίει που είχα το πιο δυνατό καρτάκι από σας και σας έριξα κάτι ξεγυρισμένες καρότσες?
Φταίει που απλά είμαι πάρα πολύ καλή? (ελπιζω να μην τα πάρετε στα σοβαρά...)
Διαπίστωσα με μεγάλη μου χαρά οτι οι αγωνιστικές γραμμές που έχω μάθει από τον αιώνιο οδηγό μου, αποδίδουν σε οποιασδήποτε μορφής αγώνα.
Ενώ στην αρχή μπήκα σούπερ φυλαγμένα, κατάφερα κάποια στιγμή να φτάσω και να περάσω μέχρι και το Στέλιο, ο οποίος βέβαια έπαιζε με την πρόσφυση και έκανε πιρουέτες! Είδαμε όλοι τι έγινε όταν αποφάσισε να σοβαρευτεί!!!

-Στέλιο συγχαρητήρια! Ακόμα και τραυματίας πρώτος έρχεσαι!!! ΈΛΕΟΣ!
-Saxter την επόμενη φορά να σημαδέψεις καλύτερα, να τον βγάλεις off (σπάσε κάνα χέρι-πόδι) μπας και οδηγήσω κι εγώ κάνα σπριντάκι!!!!
-Κaloburnaki μικρό, μην ακούς κανέναν!!! Είσαι αστέρι!
-Κορίτσια, μπράβο για το βάπτισμα του πυρός! Μακάρι να σας άρεσε το σπορ και να μπορώ να ελπίζω στη μέρα που θα αναγκαστούν να φτιάξουν γυναικεία κατηγορία!!!

3 πράγματα...
1) Πολύ καλή η οργάνωσή σας για τον αγώνα, πραγματικά ΜΠΡΑΒΟ!!!
2) Είστε πολύ ωραία παρέα, και χαίρομαι πολύ που γίνομαι σιγά-σιγά μέρος της!
4) Περιμένω κρασοκατάνυξη και σουβλακοφαγία όπως είπαμε!!!!


Δευτ Δεκ 21, 2009 11:14 am
Προφίλ WWW
_
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Μάιος 21, 2009 3:31 pm
Δημοσιεύσεις: 331
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
Τα πολλά λόγια είναι φτώχια για την αξέχαστη Παρασκευή που πέρασα!!
Η οργάνωση άψογή :applause
Η γραμματειακή υποστήριξη άψογη!!
...και ένας αγώνας ευχαρίστηση για όλλους μας!!

Αποτυπώθηκε στην μνήμη μου η σφάγή στην κυριολεξία για την τελευταία θέση στο πρώτο σκέλος της εκδήλωσης για την κατηγορία S !!
Μακράν ο καλύτερος αγωνιζόμενος της βραδιάς ο junior_kaloborum που με λίγη βελτίωση στις γραμμές του θα ήταν σίγουρα στην πρώτη θέση!
Απερίγραπτη η αφοσίωση του Toufa κατά την διάρκεια του αγώνα στο καρτάκι του...πολύ καλός για πρώτη φορά!
Εντυπωσιάστικα με την παρουσία των πρωτοαγωνιζόμενων γυναικών! Την επόμενη φορά με λίγη προπόνηση ακόμα δεν αποκλείεται να μας στείλουν για κανενα πλύσιμο πιατών!!
Για την λίγο πιο έμπειρη την queen δεν έχω να πώ κάτι αφού ήταν ταχύτερη απο εμένα στα χρονομετρημένα (τι το ήθελα να της μάθω αγωνιστική οδήγηση?? )

Τη νίκη μου την χρωστάω στο EVO καρτάκι που πήρα με το νούμερο 25 :ok

Υ.Γ. Ο Μ.F. χαμένος Driver '09 ο saxter σίγουρα ήταν ο πιο κερδισμένος της βραδιάς (...προσεχώς βιντεάκι)

_________________
...αν φοβάσαι να μην πεθάνεις σημαίνει πως φοβάσαι και να ζεις !


Δευτ Δεκ 21, 2009 1:42 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 11:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09
χαίρομαι που περάσαμε όλοι καλά .... την επόμενη φορά θα είμαστε ακόμα καλύτεροι και πιο αντικειμένικοι μιας και θα υπαρχουν ισάξια Kart αναλόγως τα κιλά του καθενός.

Παραθέτω τα αποτελέσματα του αγώνα..... Ωχ έχει να πέσει ενστασή ...... :tongue


Συνημμένα:
Σχόλια αρχείου: Αναλυτικά Αποτελέσματα KartDay_2009
MF_KartDay_2009.zip [21.59 KiB]
Έχει μεταφορτωθεί 401 φορές

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola
Δευτ Δεκ 21, 2009 3:50 pm
Προφίλ
___
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2009 11:45 am
Δημοσιεύσεις: 9639
Τοποθεσία: Αθήνα
Δημοσίευση Re: Ανασκόπηση συνάντησης για τον M.F. Driver Of The Year '09

_________________
About Motorsport "For some it's maybe madness , for me it's passion" Antti Kalhola


Δευτ Δεκ 21, 2009 6:23 pm
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 11 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
 Συναφή θέματα 
Engine of the year award 2009
Δ. Συζήτηση: Εκτός Θέματος
Συγγραφέας: enigma
Απαντήσεις: 10
Ανασκόπηση Αναβάσεων 2009
Δ. Συζήτηση: Αναβάσεις
Συγγραφέας: saxter
Απαντήσεις: 3
Ken Block "A real Showman-Driver "
Δ. Συζήτηση: Βίντεο
Συγγραφέας: GregWrc
Απαντήσεις: 22
Car of the year 2009 ???
Δ. Συζήτηση: StreetRacing
Συγγραφέας: saxter
Απαντήσεις: 53
"M.F. Driver of the Year" contest ?
Δ. Συζήτηση: Συναντήσεις
Συγγραφέας: saxter
Απαντήσεις: 76
Κορυφή


 Μέλη σε σύνδεση 

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.

Copyright www.motorsport-fanatics.gr.

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com Portal XL 5.0 ~ Premod 0.2 phpBB SEO